Periyodu

Bu sayfadaki simgelerin açıklamalarını görmek için fareyi üzerine getiriniz.

AÇIK AZ BULUTLU PARÇALI BULUTLU ÇOK BULUTLU HAFİF YAĞMURLU YAĞMURLU KUVVETLİ YAĞMURLU HAFİF SAĞANAK YAĞIŞLI SAĞANAK YAĞIŞLI KUVVETLİ SAĞANAK YAĞIŞLI HAFİF KAR YAĞIŞLI KAR YAĞIŞLI YOĞUN KAR YAĞIŞLI YER YER SAĞANAK YAĞIŞLI DOLU GÖKGÜRÜLTÜLÜ SAĞANAK YAĞIŞLI KARLA KARIŞIK YAĞMURLU RÜZGARLI TOZ VEYA KUM FIRTINASI DUMAN PUS SİS SICAK SOĞUK GÜNEYLİ KUVVETLİ RÜZGAR KUZEYLİ KUVVETLİ RÜZGAR

Yayın
Başlangıç :28.11.2020-06:00 Tarihi :28.11.2020
Bitiş :29.11.2020-06:00 No :997
Sabah Yurtta Hava Öğleden Sonra Yurtta Hava
Akşam Yurtta Hava  Gece Yurtta Hava
METEOROLOJİK GÖRÜNÜM
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin güney kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, sabah saatlerinde Diyarbakır çevrelerinin yağmur, Hakkari çevrelerinin karla karışık yağmur ve yer yer kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde Marmara, İç Ege, İç Anadolu'nun kuzeybatısı ile Batı Karadeniz’in iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi ile birlikte iç ve doğu bölgelerde yer yer buzlanma ve don olayı bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI :Önemli bir değişikli olmayacağı ve mevsim normallerinin civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR :Genellikle değişik yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.
UYARILAR
Güncel Meteorolojik Uyarı Bulunmamaktadır.
BÖLGELERİMİZDE HAVA
MARMARA
Az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde bölge genelinde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor. En Düşük
(°C)
En Yüksek
(°C)
BURSA Az bulutlu 17
İSTANBUL Az bulutlu 14
KIRKLARELİ Az bulutlu 12
KOCAELİ Az bulutlu 17
EGE Az bulutlu, zamanla güney kesimlerinin parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.
AFYONKARAHİSAR Az bulutlu 10
İZMİR Az bulutlu 18
MANİSA Az bulutlu 18
MUĞLA Az bulutlu, zamanla parçalı bulutlu 17
AKDENİZ Parçalı ve az bulutlu, kıyı kesimlerinin yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.
ADANA Parçalı bulutlu 22
ANTALYA Parçalı yer yer çok bulutlu 22
HATAY Parçalı bulutlu 17
ISPARTA Parçalı yer yer çok bulutlu 15
İÇ ANADOLU Az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin kuzeybatı kesimlerinde yer yer sis ve pus hadisesi ile birlikte genelinde hafif buzlanma ve don olayı bekleniyor.
ANKARA Az bulutlu 11
ÇANKIRI Az bulutlu 12
ESKİŞEHİR Az bulutlu 11
KONYA Az bulutlu 11
BATI KARADENİZ Az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer sis ve pus hadisesi ile birlikte hafif buzlanma ve don olayı bekleniyor.
BOLU Az bulutlu 12
DÜZCE Az bulutlu 16
SİNOP Az bulutlu 17
ZONGULDAK Az bulutlu 15
ORTA ve DOĞU KARADENİZ Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer buzlanma ve don olayı bekleniyor.
AMASYA Az bulutlu 15
RİZE Parçalı ve az bulutlu 17
SAMSUN Az bulutlu 18
TRABZON Parçalı ve az bulutlu 16
DOĞU ANADOLU Parçalı ve az bulutlu, güney kesimlerinin yer yer çok bulutlu, sabah saatlerinde Hakkari çevrelerinin karla karışık yağmur ve yer yer kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde kuzeydoğusunda yer yer kuvvetli olmak bölge genelinde buzlanma ve don olayı bekleniyor.
ERZURUM Parçalı ve az bulutlu 6
HAKKÂRİ Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde karla karışık yağmur ve yer yer kar yağışlı 8
KARS Parçalı ve az bulutlu 3
VAN Parçalı bulutlu 9
GÜNEYDOĞU ANADOLU Parçalı yer yer çok bulutlu, sabah saatlerinde Diyarbakır çevrelerinin hafif yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
DİYARBAKIR Parçalı yer yer çok bulutlu, sabah saatlerinde hafif yağmur ve sağanak yağışlı 14
GAZİANTEP Parçalı yer yer çok bulutlu 13
SİİRT Parçalı yer yer çok bulutlu 13
ŞANLIURFA Parçalı yer yer çok bulutlu 16
DENİZLERDE HAVA
Fırtına beklenmiyor.
KARADENİZ Hava Durumu: Az bulutlu; Rüzgar: Batı Karadeniz’de güney ve güneybatıdan 3 ila 5 (20-40km/sa), Doğu Karadeniz’de doğu ve güneydoğudan 3 ila 5 (20-40 km/sa) kuvvetinde; Dalga: 1,0 ila 2,0m; Görüş: İyi.
MARMARA Hava Durumu: Az bulutlu, Rüzgar: Güney ve güneybatıdan 3 ila 5 (20-40 km/sa) kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,5m; Görüş: İyi.
EGE Hava Durumu: Parçalı az bulutlu, Rüzgar: Kuzey ve kuzeydoğu, zamanla güneybatıdan 2 ila 4 (10-30 km/sa), akşam saatlerinden sonra kuzeyinde 3 ila 5 (20-40 km/sa) kuvvetinde; Dalga: 0,5 ila 1,5 m; Görüş: İyi.
AKDENİZ Hava Durumu: Parçalı bulutlu, açıkları sağanak yağışlı, Rüzgar: Doğu ve kuzeydoğudan 4 ila 6 (30-50 km/sa), akşam saatlerinden sonra 3 ila 5 (20-40km/sa) kuvvetinde, Dalga: 1,5 ila 2,5m, Görüş: İyi, yağış anında orta.
VAN GÖLÜ Hava Durumu: Parçalı bulutlu, Rüzgar: Doğu ve kuzeydoğudan 3 ila 5 (20-40 km/sa) kuvvetinde, Dalga: 0,25 ila 0,75 m; Görüş: İyi.
Havacılık Sayfası
MGM © 2009